Loading...

Королівське весілля: Легендарний суддя-“корупціонер” одружив сина в старовинному австрійському замку, гостей розважали російські зірки

Старший син глави Вищого господарського суду України Артура Ємельянова 21-річний Гліб відсвяткував весілля в старовинному австрійському палаці Тальгайм, розташованому в годині їзди від центру Відня.

Про це повідомляють журналісти програми “Схеми” на “Радіо Свобода”

Палац Тальгайм зведений в XVII столітті і сьогодні служить готелем і місцем проведення церемоній і свят. Територія, де проходило святкування, була закритою, але гості свята показали фотографії та відео в соціальних мережах.

Син судді вчиться в престижному приватному швейцарському інституті Гліон, вартість навчання тут коштує близько 40 тис. доларів на рік.

Австрія як місце для весілля була вибрана не випадково: саме тут з 2014 року живе з дітьми колишня дружина судді Ємельянова Світлана, орендуючи апартаменти площею 193 квадратних метра на одній з найдорожчих вулиць в самому центрі Відня – Геренгассе.

Як повідомляє видання, колишня дружина судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова Світлана також володіє численною елітною нерухомістю в різних куточках світу.

Журналісти відзначають, що розірвання шлюбу може мати фіктивний характер, щоб уникнути необхідності декларувати елітне майно, оформлене на тепер уже колишню дружину, оскільки суддя регулярно відвідує Відень.

Крім того, повідомляє видання, є свідчення не менше чотирьох спільних зарубіжних поїздок пари на відпочинок вже після розлучення протягом 2015-2016 років. Вони літали на новорічний відпочинок до Відня, Берліна і Амстердам, літали на день народження сина Артура в Женеву, потім відпочивали в турецьких Стамбулі і Анталії. І кожен раз вилітали і поверталися до Києва разом одним рейсом.

Як повідомлялося раніше, 18 жовтня 2016 року співробітники Генпрокуратури повідомили про підозру у вчиненні злочинів суддям Вищого господарського суду України Артуру Ємельянову і Віктору Татькову, які в 2011-2014 році займали посади голови суду та заступника голови.

За даними ГПУ, судді підозрюються в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 2 ст. 376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду) КК України.

Розгляд справи в суді по суті досі не почався, а протягом весни-літа 2017 року, за даними ЗМІ, Ємельянова поновили на посаді, а також не стали продовжувати йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Підтвердженням даного факту є те, що в червні суддя, який перебуває під слідством, літав до Відня.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *