Loading...

Держборг за місяць виріс майже на 47 млрд грн

Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України на кінець серпня 2016 року склала $ 66,59 млрд. Це на 0,6%, або на $ 410 млн менше показника на початок місяця. Про це свідчать дані Міністерства фінансів, передає NewsOboz.org з посиланням на Gazeta.ua.

У гривневому еквіваленті загальна сума державного і гарантованого державою боргу на кінець серпня склала 1,708 трлн грн, що на 2,8%, або на 46,82 млрд грн, що більше показника на початок місяця.

“Зростання рівня державного та гарантованого державою боргу в гривневому еквіваленті обумовлений ефектом девальвації гривні в серпні, оскільки обсяг боргу, номінованого в гривні, знизився, в той час як гривнева оцінка боргу, номінованого в іноземній валюті, зросла”, – говорить “УНІАН” директор аналітичної групи Case Ukraine Дмитро Боярчук.

За даними Мінфіну, з початку року, в січні-серпні, сума державного і гарантованого державою боргу в доларах виросла на 1,7%, або на $ 1,08 млрд, у гривневому еквіваленті – на 8,7%, або на 136 млрд грн .

Загальна сума державного та гарантованого державою боргу України в липні знизилася на 0,2% – до $ 66,995 млрд доларів, в гривневому еквіваленті – на 0,4%, до 1,661 трлн грн.

Державний бюджет України на 2016 рік встановлює граничний рівень державного та гарантованого державою боргу на кінець року в розмірі 1,946 трлн грн.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *