Loading...

Чи будуть застосовуватися віялові відключення електроенергії в Україні взимку

В Україні збільшили обсяги запасу газу для успішного проходження зимового періоду. Як стало відомо Domik.ua, рішення збільшити обсяг запасу газу з 14,5 до 17 млрд кубічних метрів, було прийнято з метою уникнення віялових відключень електричної енергії.

Про це повідомив радник міністра енергетики та вугільної промисловості України Костянтин Ущаповський в ефірі одного з українських телеканалів. За його словами, саме завдяки надурочних запасам газу, в осінньо-зимовому сезоні 2016-2017 рр., Українцям вдасться уникнути віялових відключень електроенергії.

Подушка газу дає нам гарантію того, що в разі виникнення форс-мажорних обставин, а це, перш за все, аномально холодна зима, цей газ дозволить використовувати його на газомазутних станціях, таких як морські та Запорізька ТЕЦ, і, тим самим, не допустити віялових відключень електроенергії », – підкреслив Костянтин Ущаповський.

Також, за заявою чиновника, для успішного проходження осінньо-зимового сезону Україні необхідно 145 млрд кубічних метрів газу. Отже, чиновники запевняють, що електроенергії взимку буде достатньо і віялових відключень вдасться уникнути.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *