Loading...

ЧОГО НЕ ВИСТАЧАЄ МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННЮ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ?

Редакція газети «Діловий Переяслав» започатковує нову форму співпраці зі своїми найактивнішими читачами. Віднині ми проводитимемо соціологічні експресдослідже-ння з найважливіших проблем життя переяславської громади. У соціальній мережі Facebook, у відкритих групах «Переяслав — це Європа», «Влада — громаді» та «Переяслав без ТЕЦ» пропонуватимемо городянам висловлюватися з тих чи інших питань життєдіяльності міста. Потім на сторінках газети ми аналізуватимемо та узагальнюватимемо відповіді наших респондентів і пропонуватимемо свої міркування стосовно вибраної теми. До слова, теми для досліджень можуть пропонувати й самі читачі.

Першим колектив редакції вирішив дослідити тему діяльності міської влади, тим більше, що 7 грудня відзначається День місцевого самоврядування.

Первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста. Тобто, всі ми з вами. Представницькими органами місцевого самоврядування є ради, які ми обираємо під час виборів. «Діловий Переяслав» вирішив провести опитування серед жителів нашого регіону, щоб дізнатися думку людей про те, чого, на ваш погляд, не вистачає місцевому самоврядуванню сьогодні для його ефективнішої діяльності. Відповіді можуть бути різними. Ми запропонували обирати серед наступних: повноважень; бюджетних коштів; підтримки центральних органів влади; інтелекту; бажання; патріотизму; чесності тих, кому делегували свої повноваження люди; довіри громади; найбільшою помилкою місцевої влади є…..(вкажіть, що вважаєте за потрібне); вважаю, що місцеве самоврядування працює ефективно.»

Отож, читайте, що думають містяни про органи самоврядування в нашому місті

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *