Loading...

БПП виключила Розенблата з фракції

Фракція Блок Петра Порошенка проголосувала за виключення соратника народного депутата Борислава Розенблата зі своїх лав та позбавлення його імунітету та притягнення до кримінальної відповідальності.

Згідно з поширеним політичним рухом повідомленням, Розенблат заявив, що має намір повернутися до фракції після розслідування.

Також він пообіцяв здати свої закордонні паспорти.

Окрім того, БПП проголосувала за позбавлення депутатської недоторканності та притягнення до відповідальності усіх шести народних депутатів, на яких були подання  Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, ГПУ підозрює Розенблата у зловживанні впливом та хабарництві на суму $280 тисяч. Подання на зняття недоторканності з Розенблата з’явилося після затримання 19 червня детективами НАБУ його охоронця під час отримання $200 тисяч хабара.

За даними НАБУ, хабар призначався нардепу за допомогу в легалізації видобутку бурштину.

7 липня, НАБУ та САП продемонстрували під час засідання Комітету з питань Регламенту та організації роботи Ради повне відео з доказами проти Розeнблата. Комітет підтримав подання ГПУ на Розенблата.

Опублікований ролик, який складається з декількох епізодів, був знятий за допомогою прихованої камери співробітницею НАБУ, яка під прикриттям вела переговори з фігурантами справи.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *