Loading...

Артем Ситник: Атаки на НАБУ – спроби корумпованої еліти себе захистити. Відео

Керівники антикорупційних органів України коментують у Вашингтоні дії ГПУ та заяви Луценка

Директор НАБУ подякував агентів, які піддаються кримінальному переслідуванню, і запевнив, що вони не робили ніяких протиправних дій.

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що практично всі правоохоронні органи вживають заходи для блокування роботи та дискредитації НАБУ.

За словами керівника Бюро, своєрідним каталізатором атак на Бюро стало затримання сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра в рамках розслідування “справи про рюкзаках”.

“Почалася масштабна PR-акція, зриви наших операцій, масштабна робота всіх спецслужб проти НАБУ. Тому зараз складно прогнозувати, як далі розгортатимуться події, хто буде затриманий: я або хтось із моїх колег”, – сказав Ситник в коментарі “Голосу Америки “на полях Глобального форуму з повернення активів в Вашингтоні.

Директор НАБУ подякував агентам, які зазнали кримінального переслідування з боку ГПУ і СБУ.

“Вони тримаються. Вони мотивовані. Вони розуміли, куди йдуть. Вони розуміли, яке буде опір”, – підкреслив Ситник, додавши, що атака на НАБУ була прогнозованою.

“Ми з самого початку знали, що рано чи пізно після наших розслідувань протистояння дійде до такого сценарію. Тому психологічно ми до цього готові”, – запевнив директор НАБУ.

Активізацію протистояння НАБУ з іншими слідчими органами Ситник пояснив тим, що антикорупційна реформа в Україні наблизилася до свого логічного завершення.

“Якщо буде створено антикорупційний суд, будуть виноситися вироки топ-чиновникам – це те, чого ще не було в Україні, – це буде точка неповернення. І вся ця корумпована політична еліта просто посиплеться”, – спрогнозував директор НАБУ.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *