Американський астронавт взяв зі собою в космос прапор України

Астронавт Ренді Бреснік отримав прапор минулого року, коли відвідував Україну

Американський астронавт Ренді Бреснік, який перебуває на Міжнародній космічній станції, взяв з собою в космос величезний прапор України.

Саме його він вивісив під час спілкування з українцями під час прямого зв’язку з МКС.

Як пояснив Ренді Бреснік, цей прапор він отримав минулого року, коли відвідував Україну.

Зв’язок американського астронавта з Києвом відбувся на початку листопада. Модератором зустрічі була посол США в Україні Міла Йованович.

Гості студії ставили свої питання Ренді Бреснику. Зокрема, українська публіка поцікавилася, звідки у американського астронавта український прапор і чому він привіз його з собою на міжнародну космічну станцію.

«Цей прапор у мене з минулого року, я отримав його в Дніпрі, коли там був зі своєю родиною. Там народився мій син. І тому ми повернулися туди всією сім’єю, провели кілька днів у Новомосковську, а потім ще кілька днів у Києві. Ось звідти у мене прапор. Я взяв його з собою. І я планую його привезти з собою назад», – сказав Бресник.

Крім того, астронавт розповів за чим він найбільше сумує, коли знаходиться у відкритому космосі.

«Я сумую за запахами, за зміною температур і погодних умов, за різною їжею, яку люблю. Але найбільше, звичайно, сумую за спілкуванням з людьми, особливо за тими, кого люблю», – поділився американський астронавт.

Всім, хто був присутній на телемості, Ренді Бресник побажав знайти ту науку, яка буде надихати їх і до якої у них буде пристрасть.

«Ті, хто згодом стали астронавтами – любили те, що вони робили. Ми всі хочемо дізнаватися щось нове, ми вивчаємо нові речі кожен день. І не має значення в якій сфері – геологія, математика або природні науки. Потрібно просто любити те, чим займаєшся», – сказав Бресник і додав, що у вільний від сонячного затемнення час, він фотографує нашу прекрасну планету.

Рендольф Джеймс Бресник – американський астронавт NASA. Полковник ВПС США (на 2010 рік). Учасник одного польоту на «Спейс шаттл» – STS-129, провів у космосі 10 діб 19 годин 16 хвилин 13 секунд (до 2017 року). Здійснив п’ять виходів у відкритий космос.